Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 Jmenuji se Tatiana Hryhulkova a ráda Vás vítám na svých stránkách Kosmetika Ketrin.

     Věnuji se kosmetice a péči o pleť již řadu let a má práce je pro mě víc než jen práce, je to moje životní záležitost. Ve svém oboru se neustále vzdělávám a nabídka služeb Vám to může jen potvrdit. Svou práci dělám s velkou láskou a prototo se budete po ošetření cítit báječně. Nejen Vaše pokožka ale i Vaše duše.

     Návštěva kosmetických služeb je zdravým návykem nejen žen, ale také mužů. U nás naleznete klid a pohodu, která bezpodmínečně patří ke kráse každého člověka. Stres, nevhodné stravování, a mnoho dalších negativních faktorů se velmi odráží na naší pleti.
     Pravidelnou návštěvou kosmetických služeb můžeme vylepšit už stávající problémy a předcházet tak nežádoucímu utrpení naší pokožky. Ať se nám to líbí nebo ne, na vzhled se dnes kladou mnohem vyšší nároky než kdykoliv dříve. Dopřejte si ještě krásnější vzhled! Ošetření pleti i celková regenerace dodá pokožce na pružnosti a Vám přinese pocit svěžesti spojený s mladistvým vzhledem. I pro muže máme speciální nabídku kosmetických služeb, jelikož i na sebe pánové také začínají myslet a starat se o svoji pleť.
Moc se na Vás těším.

Galerie

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: