Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 BIOCELULÓZOVÁ PLEŤOVÁ MASKA INNEA® HYDRATE
Složení: Fucogel® – aktivní hydratující molekula, zlepšuje tonus a hydrataci kůže. Napomáhá regeneraci struktury mladé dermis, zlepšuje její pevnost a zpevňuje konturu obličeje.
Glycerin – zajišťuje hydrataci a zvláčnění suché a citlivé kůže.
Kyselina hyaluronová – kůži přirozená hydratující molekula, která na jejím povrchu vytváří velice tenkou, stálou a elastickou vrstvu. Zabezpečuje mládí a pružnost dermis.
Aloe vera – účinná hydratace (díky aminokyselinám a uhlohydrátům) a změkčení kůže. Je ideální pro suchou a starší kůži. Tato látka proniká do hlubokých vrstev škáry rychleji než voda a poskytuje jí mimo jiné i výživné účinky.
Kolagen – hlavní stavební látka dermis, odpovídající za její pružnost a tonus. Posiluje hydratační účinky ostatních složek, napomáhá tvorbě velice tenké vrstvy na povrchu kůže, která zabraňuje vypaření vody.
Vlastnosti: hydratuje , uklidňuje, působí antioxidačně, zvyšuje elasticitu pleti. Doporučuje se používání po kosmetických a po agresivních estetických procedurách (chemické peelingy, laserová terapie, mikrodermabraze, biorevitalizace atp.). Obnovuje kožní bariéru, zmírňuje otoky.

 

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: