Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 mesoceuticalabExkluzivní přístroj pro pleťovou kosmetiku a tělové ošetření umožňuje neinvazivní mezoterapii pleti nové generace. Výsledky ošetření jsou viditelné hned po prvním ošetření. MESOCEUTICALAB a jeho systém synergického působení jednotlivých aktivních principů, což jsou originální mixy - koktejly s účinnými látkami na bázi aminokyselin a dále unikátní mezoterapeutický systém elektroporace a pulzních selektivních proudů, představují revoluční přístup v metodách neinvazivního omlazení pleti.
Tento unikátní přístroj MESOCEUTICALAB jako jediný přístroj pro neinvazivní mezoterapii je určen pro 18 ošetření na obličeji a na těle. Jako jediný svého druhu provede neinvazivní bezbolestné výplně vrásek a rtů kyselinou hyaluronovou. Neinvazivní metoda mezoterapie je bez nežádoucích vedlejších účinků. MESOCEUTICALAB pracuje na principu elektroporace a elektroforézy. Přístroj používá selektivní proudy s krátkými stimulačními pulsy, díky nimž dochází k otevření vstupní cesty i přes mikropóry do buněčné membrány, což má za následek intenzivní přenos účinných látek do kůže bez porušení její integrity. Všechny mixy - koktejly respektují fyziologii pleti a jsou mikrobiologicky kontrolované. Neobsahují : Petroláty (vazelína, vosky), parabeny (konzervační látky), parafín (vosk získaný z ropy), minerální oleje, OGM (geneticky modifikované organismy), SLS (Sodium lauryl sulphate), SLES (Sodium laureth sulphate), formaldehyd, barviva a syntetické parfemace.

Obličejové ošetření

Ošetření zahrnuje: povrchové čištěni, tonizace, aplikace START FACE 1 – alkalický preparátor a START FACE 2 – kyselý neutralizátor, ošetření přístrojem MESOCEUTICALAB z přidáním mezoterapeutického koktejlu (volíme koktejl a typ ošetření podle stavu pleti), zklidňující maska, obnovující krém.

 

ikona anti age 

OŠETŘENÍ ANTI-AGE

 

ikona lifting efekt

OŠETŘENÍ S LIFTINGOVÝM EFEKTEM

 

 ikona vyplnovy efekt

OŠETŘENÍ S VÝPLŇOVÝM EFEKTEM

 

ikona proti vraskam 

PROTIVRÁSKOVÉ OŠETŘENÍ

 

 ikona osetreni zilek

OŠETŘENÍ PROTI VZNIKU ŽILEK A K JEJICH REDUKCI

 

ikona hydratacni osetreni 

HYDROAKTIVNÍ OŠETŘENÍ

 

 ikona vyzivujici osetreni

VYŽIVUJÍCÍ OŠETŘENÍ

 

ikona mazoregulacni osetreni 

MAZOREGULAČNÍ OŠETŘENÍ

 

ikona depigmentacni osetreni 

DEPIGMENTAČNÍ OŠETŘENÍ

 

ikona ocni okoli 

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

 

ikona rty kyselina hyaluronova 

VYPLNĚNÍ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU

   

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: