Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 Ošetření pro stimulaci růstu fibroblastů.

Aktivní látky:

Ozonidy jsou sloučeniny ozonu s nenasycenými organickými látkami, vodou se rozkládají na kyslík, slouží k prokysličení tkáně.

Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou kůže, váže vodu a udržuje hydrataci a pružnost pleti, stimuluje tvorbu buněk pro růst elastických a kolagenních vláken.

Kyselina alfa-lipoová je silný antioxidant, výrazně posiluje aktivitu dalších látek v těle s antioxidačním účinkem (vitamín C, vitamín E, koenzym Q 10), působí proti degeneraci tkáně, chrání před účinky UV záření, stresu a návykových látek (alkohol, nikotin).

Retinol je velmi účinná látka k omlazení pleti, zmírňuje vrásky, napomáhá k regeneraci buněk a podporuje hojení, doporučujeme také na aknózní pleť při nadměrné pigmentaci.

Polysacharidy jsou polymerní cukry, mají zásobní a stavební funkci buněčné stěny.

Kyselina glykolová je nejčastěji používaná ovocná kyselina, její malé molekuly pronikají do kůže a způsobují snadnou exfoliaci odumřelých buněk, podporuje epitelizaci.

Lyzin je esenciální aminokyselina důležitá pro růst a regeneraci kůže, má protivirový účinek.

Prolin je aminokyselina nezbytná pro tvorbu kolagenu, urychluje regeneraci pružných kožních vláken.

Ceramidy jsou jednou z nejdůležitějších látek v boji proti stárnutí pleti a vráskám, vyplňují mezibuněčné prostory a pomáhají hromadit vodu, jsou klíčovou molekulou pokožky.

Indikace:

Používá se na všechny typy pleti zejména stárnoucí, suchou a dehydrovanou a ochablou, potlačuje stárnutí kůže, stimuluje přirozený metabolický proces kůže a zlepšuje její odolnost proti všem vlivům.
Doba ošetření 90-120 min
Cena 1800,-
Baliček 4+1 zdarma

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: