Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 samostatne-cisteni-pletiSamostatné čištění pleti

Samostatné čištění je vhodné pro klientky, které mají potíže z mastnou a komedohenní pletí, a přitom z jakýchkoliv důvodů, ať časových nebo finančních, si nemohou dovolit kompletní péči.
Ošetření zahrnuje: povrchové čištěni, tonizace, napářka nebo změkčující gel, ruční čištění, enzymatický peeling, sérum stahující póry, závěrečný krém.
Délka ošetření 30 min.
Cena 750,-

 

 

Ošetření pleti ultrazvukemzakladni-osetreni-pleti

Ošetření pleti ultrazvukem je relaxační a příjemné. K čistění používáme vysoce účinnou ultrazvukovou špachtli. Čištění ultrazvukovou špachtlí není mechanické a nezanechává žádné stopy. Ihned po ošetření můžete pokračovat běžných denních činnostech. Ultrazvuková špachtle čistí pokožku od mazu, uvolní ucpané póry, odstraňuje starou odumřelou kůži, zajišťuje hloubkové čištění a exfoliaci. V kombinaci ze zapracováním aktivních látek biopolární radiofrekvenci vyživuje pokožku až do dermy a tím hydratuje a obnovuje pokožku z hloubky. Ošetření ultrazvukem je vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie  (kromě rozsáhlého a zaníceného akné.
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, tonizace, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatický peeling, sérum stahující póry, vitaminový koktejl, maska, závěrečný krém.
Délka ošetření 45 min.
Cena 950,-
Zapracováním aktivních látek Palmare Mesoceuticalab doplatek 200Kč


kompletni-osetreni-pletiKompletní ošetření pleti

Kompletní ošetření pleti provádíme přírodní italskou kosmetikou značek Alisa, D-Lukane a dermo kosmetikou René D´essay. Kosmetické produkty daných značek neobsahují parfemaci, která by mohla způsobit alergie. Jsou bez chemické konzervace, bez vosku, neobsahují parabeny a syntetické barviva, jsou mikrobiologicky kontrolované. Díky vysoké koncentraci aktivních látek v produktech, můžeme zajistit dlouhodobý výsledek a komfort pro každý typ pleti. Kosmetické přípravky René D´essay jsou určené pro práci v kosmetických salonech a estetických centrech. Ošetření vždy uzpůsobíme potřebám vaší pleti, nezáleží z jakého důvodu se k nám obrátíte, záleží na tom, abyste odešla více než spokojena.
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, tonizace, změkčení pleti, mechanické hloubkové čištění, enzymatický peeling, úprava a barva oboči, aktyvni ampule, serum, vitaminový komplex, maska podle typu a potřeby pokožky, závěrečný krém,
Kompletní ošetření pleti lze kombinovat ze zapracováním aktivních látek biopolární radiofrekvenci.
Ošetření 60-90 minut, cena 1040,-

Zapracováním aktivních látek Palmare Mesoceuticalab doplatek 200Kč

 

obnovujici-kolagenove-osetreni-pletiObnovující kolagenové ošetření pleti

Kolagen je nejdůležitější stavební bílkovinou lidského těla a pojivových tkaní. Má funkci podpůrnou, stavební, spojovací, ochrannou, regenerační a hydratační. Pokud v pokožce je dostatečně množství kolagenu, pokožka vypadá pevná, pružná a hydratovaná.

Účinky kolagenového ošetření
Zlepšuje pevnost pokožky, čímž se minimalizuje přítomnost viditelných mimických vrásek.
Zlepšuje celkový vzhled pokožky, má vyživující a revitalizační účinky. Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, posiluje schopnost pokožky vázat vodu. Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje jemnost a elasticitu pokožky.

Ošetřeni je vhodné pro pleť  30+

Ošetření zahrnuje:
Povrchové čištění, tonizace, změkčovadlo, enzymatický peeling, hloubkové čištění, modelace obočí, barvení obočí + řasy, kolagenový koncentrát, relaxační masáž z kolagenovou emulzí, maska kolem očí, maska přírodní kolagen, závěrečný pleťový a oční kolagenový krém.
Délka ošetření 90 min.
Cena 1390,-


biocelulozove-osetreni-pletiBiocelulozové ošetření pleti Anti-Age a Hydra

Chcete využívat nejmodernější technologie k péči o pokožku?
Vyzkoušejte Hydratační nebo Anti-Age biocelulózové ošetření INNEA!
Nadstandardní ošetření dodá Vaší pokožce svěžest regeneraci a energii. Po odchodu bude pleť vypadat jako znovuzrozená. Toto ošetření je možné kombinovat z mezoterapií a kyselinovým peelingem. Můžete přijit i jen na krátkou kúru krásy před slavnostním okamžikem, kdy potřebujete být dokonalá.
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, tonizaci, napářku nebo změkčující gel, ruční čištění, enzymatický peeling, úprava obočí, hydratační složka kyseliny hyaluronové, INNO-TDS vitaminový komplex, relaxační masáž, Biocelulozová maska anti-age nebo hydra, závěrečný krém.
BIOCELULÓZOVÁ PLEŤOVÁ MASKA INNEA® HYDRATE
BIOCELULÓZOVÁ PLEŤOVÁ MASKA INNEA® ANTI-AGE
Délka ošetření je 90-120 min.
Cena 1250,-

 

diamantova-mikrodermabrazeDiamantová mikrodermabraze

Trápí vás nedostatky vaší pleti? Zůstaly vám na tváři jizvičky po akné či po neštovicích? Chcete se zbavit prvních jemných vrásek? Vyzkoušejte zázračný efekt diamantů!
 Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců.

Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky.
Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku.

Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky.
Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken.
Indikace:
Vyhlazení jemných vrásek
Vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné
Hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
Snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
Zlepšení prokrvení
Odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
Redukce rozšířených pórů
Efektivní metoda pro všechny typy pleti
Dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
Velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky
Výsledky viditelné po jediném ošetření
Nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření
 
Ošetření zahrnuje: Odlíčení pleti, tonizace pleti, diamantová mikrodermabráze, revitalizační výživný sérum, zapracování aktivních látek  bipolární radiofrekvenci Palmare, krém do očního okolí, závěrečný krém
Délka ošetření 90 min
Cena 1200,-

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: