Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 Revitalizace pokožky je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují pomocí dermapenu do pokožky. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitaminů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a je třeba jí i vypnout malé vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová je velmi důležitým prvkem kůže. Po ošetření je dosažená intenzivní hydratace a zpevnění reliéfu pokožky.

Je možné aplikovat pomocí dermapenu nebo dermarolleru. Po dohodě z klientkou vybíráme technologiji aplikaci aktivních látek a neméně důležitou samou aktivní látku která bude co nejlíp vhodná pro danou klientku. Revitalizace není jen způsob řešit už stávající problémy, naopak je lepší předcházet problému tím, že budeme naší pleť průběžně doplňovat o hydrataci a vitamíny. Krásná pleť je zdravá pleť a když si to budeme pamatovat, budeme se cítit fajn i ve stáří.

 

inno-tds-age-control

 

 

PÉČE PROTI STÁRNUTÍ, PRO HYDRATACI A LÉČBU

Dermokosmetická péče pro zmírnění příznaků stárnutí pleti. Aktivní složky tohoto přípravku mají výbornou schopnost vstřebávat vodu. Díky tomu se jedná о nejlepší produkt pro obnovení a udržení ideální úrovně hydratace.
Tento přípravek optimalizuje normální fyziologickou aktivitu kožních buněk, má zpevňující účinky na ochablou pleť. Také neutralizuje oxydanty, zbavuje pokožku volných radikálů a zpomaluje vnitřní a vnější stárnutí.

 

 

 

 

inno-tds-firming

 

INNO-TDS FIRMING

ZPEVNĚNÍ
INNO-TDS FIRMING je kombinací aktivních složek, které regulují hladinu elastinu, zabraňuje tvorbě lipofuscinu, chrání proti působení volných radikálů. Přípravek stimuluje tvorbu kolagenu, posiluje elastická vlákna a bojuje proti ochablosti kůže.

 

 

 

 

 

 

inno-tds-hyaluronic-acid

 

 

INNO-TDS HYALURONIC ACID

REVITALIZAČNÍ PÉČE
INNO-TDS HYALURONIC ACID podporuje syntézu řady buněčných složek, včetně stimulace fibroblastů a produkce kolagenu a elastinu. Neutralizuje oxidační procesy, zmírňuje volné radikály. Je doporučena pro péči o stárnoucí buňky, revitalizuje poškozenou epidermis, hydratuje pleť, podporuje obnovu buněk a odstraňuje hluboké vrásky.

 

 

 

 

 

 

inno-tds-matrixINNO-TDS Matrix

Směs účinných látek určená k obnově extracelulární matrix, která poskytuje objem a hydrataci pro minimalizaci hlubokých a mimických vrásek.
AKTIVNÍ SLOŽKY
Pyruvát sodný
Kyselina hyaluronová
Organický křemík
INDIKACE
Léčba hlubokých vrásek.
Léčba mimických vrásek.

 

 

 

inno-tds-redoxINNO-TDS Redox

Léčivé účinky tohoto přípravku jsou zaměřeny na snížení škodlivého působení volných radikálů na buněčné úrovni, a to jak dermální tak epidermální.
Je to náš antioxidační přípravek pro léčbu mírného až těžkého stárnutí pleti.
MECHANISMUS PŮSOBENÍ
Výkonná kombinace účinných látek, která upravuje závislost kyslíku a dusíku na volných radikálech a zasahuje přiměřeně stupni oxidace.

INDIKACE
Středně těžké až těžké fotostárnutí.
Kůže vystavená extrémnímu působení vnějšího prostředí.
Pacienti za podmínek vysokého uvolňování volných radikálů.

 

 inno-tds-restructurer

 

INNO-TDS RESTRUCTURER

LÉČBA  PROTI  STÁRNUTÍ
INNO-TDS RESTRUCTURER stimuluje fibroblastní činnost a přímo se podílí na tvorbě kolagenu a elastinu, čímž zvětšuje mimobuněčnou formu pokožky. Jeho aktivní složky zabraňují předcházejí nesprávné organizaci pojivé tkáně, podporují metabolismus, brání předčasnému stárnutí buněk.   Způsobuje výraznou hydrataci a regeneraci tkání.
INDIKACE
Všechny partie vyžadující revitalizaci kůže, hlavně krk, dekolt a ruce.

 

 

 

inno-tds-vitamin-complexINNO-TDS VITAMIN COMPLEX

LÉČEBNÁ PÉČE O PLEŤ A VLASY
Výborný biologický komplex pro péči o stárnoucí pleť. Předchází vzniku vrásek, záhybů, suchosti, ochablosti pleti. INNO-TDS VITAMIN COMPLEX bojuje proti těmto příznakům jako celku, neboť obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny, nukleové kyseliny, a koenzymy kromě kyseliny hyaluronové a DMAE. Synergie těchto složek je výrazným antioxydantem, působí proti volným radikálům, napomáhá syntéze proteinů, zintenzivňuje jonické a mikrocirkulační faktory odpovědné za vysokou hydrataci a stimuluje syntézu kolagenu. Napomáhá všem mechanismům, které napomáhají obnovení tonu, elasticity a hydratace pleti.

 

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: