Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 mesoceuticalabExkluzivní přístroj pro pleťovou kosmetiku a tělové ošetření umožňuje neinvazivní mezoterapii pleti nové generace. Výsledky ošetření jsou viditelné hned po prvním ošetření.
MESOCEUTICALAB a jeho systém synergického působení jednotlivých aktivních principů, což jsou originální mixy - koktejly s účinnými látkami na bázi aminokyselin a dále unikátní mezoterapeutický systém elektroporace a pulzních selektivních proudů, představují revoluční přístup v metodách neinvazivního omlazení pleti.

Tento unikátní přístroj MESOCEUTICALAB jako jediný přístroj pro neinvazivní mezoterapii je určen pro 18 ošetření na obličeji a na těle. Jako jediný svého druhu provede neinvazivní bezbolestné výplně vrásek a rtů kyselinou hyaluronovou. Neinvazivní metoda mezoterapie je bez nežádoucích vedlejších účinků. MESOCEUTICALAB pracuje na principu elektroporace a elektroforézy. Přístroj používá selektivní proudy s krátkými stimulačními pulsy, díky nimž dochází k otevření vstupní cesty i přes mikropóry do buněčné membrány, což má za následek intenzivní přenos účinných látek do kůže bez porušení její integrity. Všechny mixy - koktejly respektují fyziologii pleti a jsou mikrobiologicky kontrolované.
Neobsahují : Petroláty (vazelína, vosky), parabeny (konzervační látky), parafín (vosk získaný z ropy), minerální oleje, OGM (geneticky modifikované organismy), SLS (Sodium lauryl sulphate), SLES (Sodium laureth sulphate), formaldehyd, barviva a syntetické parfemace.

Tělové ošetření
Ošetření zahrnuje: očištěni pokožky, tonizace, aplikace Star tělo (kyselina glykolová 8%), ošetření přístrojem MESOCEUTICALAB z přidáním mezoterapeutického koktejlu (volíme koktejl a typ ošetření podle problému který řešíme), zklidňující a obnovující krém.

 

 

ikona zpevneni kuze

OŠETŘENÍ 

NA ZPEVNĚNÍ KŮŽE NA TĚLE

 

ikona zpevneni kuze dekoltu

OŠETŘENÍ NA ZPEVNĚNÍ KŮŽE

NA DEKOLTU A PRSOU

 

ikona osetreni celulitidy

OŠETŘENÍ

CELULITIDY

 

ikona tukove polstarky

OŠETŘENÍ

TUKOVÝCH POLŠTÁŘKŮ

 

ikona drenazni osetreni nohou

DRENÁŽNÍ OŠETŘENÍ

DOLNÍCH KONČETIN

 

ikona osetreni zilek

OŠETŘENÍ PROTI VZNIKU

ŽILEK A K JEJICH REDUKCI 

 

ikona redukce strii

OŠETŘENÍ

K REDUKCI STRIÍ

   

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: