Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 Termolipolýza modelace těla, detoxikace, zpevnění

termolipolyza-osetreniBlíží se nám období vybírání plavek a proto vám chci nabídnout zcela bezkonkurenční ošetření na podporu hubnutí a modelace těla.  
Katalytická Termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy, která je jako jediná bez kontraindikací. Šanci na zbavení celulitidy a nadbytečných tuků tak mají i ženy s křečovými žilami.

Jak termolipolýza probíhá?
Ošetření je příjemné a relaxační v ležící poloze  termosauny. Před ulehnutím do termosauny je na tělo aplikována speciální tělová hmota, která urychluje metabolismus tuků, zpevňuje kůži, odstraňuje celulitidu, vyhlazuje nerovnosti, modeluje tělo a v neposlední řadě detoxikuje. Po aplikaci tělové hmoty k METRINI klientku zabalím do jednorázové fólii a uložím do sauny. V průběhu cele procedury relaxujete a posloucháte příjemnou hudbu.
Termosauna funguje na principu regulovaného tepla, které vede ke stimulaci rovnoměrného pocení a vylučování tekutin přes póry. V kombinaci s tělovou hmotou a návlekem dochází k rychlejšímu odbourávání tuku – zvýšená teplota rozkládá tukové buňky a tělo následně odpadní látky vyloučí. Procedura trvá 30-40 minut a poté je odstraněna tělová hmota, místo níž se na kůži nanáší katalytický lotion. Ve finále je na tělo krátkou masáží aplikován tělový krém.

termolipolyza

Co očekáváme od procedury?
Před ošetřením podle praní klientce změříme kritické partie. Při proceduře dochází k úbytku 0,5 až 0,8 kg váhy (cca 1 – 5 cm obvodu těla). Výsledek podmiňuje množství faktorů jako dodržování pitného režimu, sportování, dodržování diety apod. Díky vyplaveným toxinům má termolipolýza relaxační efekt. Lidé, kteří podstoupí ošetření, se cítí zcela odpočatí. Odborníci doporučují absolvovat 5 – 6 procedur v týdenních odstupech a následně vždy měsíčně jednu udržovací proceduru.

Klientkám doporučujeme se před ošetřením osprchovat, jelikož na závěr je aplikován speciální krém na podporu procedury, není vhodné sprchování aspoň 4-6 hodin, dále vzít k ošetření náhradní spodní prádlo.

CENÍK
        
1x ošetření  1.390,- Kč    
6x ošetření (permanentka) 5.340,- Kč
(při zakoupení permanentky ušetříte 3000,- Kč a obdržíte krém v hodnotě 1.230,- Kč pro domácí ošetření)

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: